EGYPT DIARIES || Sharm El Sheikh | Safari | Boat Trip | Hotel Review | SARA KARAJ

Heiii si jenii ? Ju munguan videot ? Kam vendosur te krijoj nje mini ditar me te gjithe eksperiencen time ne Egjypt dhe ky eshte episodi i pare ! Hoteli qe qendruam quhej Sunrise MonteMare dhe i gjithe organizimi per cdo aktivitet dhe hotelin dhe udhetimin , i kemi krijuar me : http://www.vas.al Uroj ta shijoni videon ! Shihemi ne videon e rradhes, Sara ! #sharmelsheikh #vacations #safari

EGYPT DIARIES || Sharm El Sheikh | Safari | Boat Trip | Hotel Review | SARA KARAJ sentiment_very_dissatisfied 7

Reviews 4 years ago 9,778 views

Heiii si jenii ? Ju munguan videot ? Kam vendosur te krijoj nje mini ditar me te gjithe eksperiencen time ne Egjypt dhe ky eshte episodi i pare ! Hoteli qe qendruam quhej Sunrise MonteMare dhe i gjithe organizimi per cdo aktivitet dhe hotelin dhe udhetimin , i kemi krijuar me : http://www.vas.al Uroj ta shijoni videon ! Shihemi ne videon e rradhes, Sara ! #sharmelsheikh #vacations #safari

Show More

Advertising
LuxoGear Emergency Whistles with Lanyard

LuxoGear Emergency Whistles with Lanyard

Shop now »
NOCO Genius GEN5X2, 2-Bank, 10A (5A/Bank) Smart Marine Battery Chargers

NOCO Genius GEN5X2, 2-Bank, 10A (5A/Bank) Smart Marine Battery Charger

Shop now »
ADVERTISING
LuxoGear Emergency Whistles with Lanyard

LuxoGear Emergency Whistles with Lanyard

Shop now »
NOCO Genius GEN5X2, 2-Bank, 10A (5A/Bank) Smart Marine Battery Chargers

NOCO Genius GEN5X2, 2-Bank, 10A (5A/Bank) Smart Marine Battery Charger

Shop now »
RHINO USA Boat Trailer Transom Straps (2PK)

RHINO USA Boat Trailer Transom Straps (2PK)

Shop now »
LUCKY Kayak Portable Fish Depth Finder

LUCKY Kayak Portable Fish Depth Finder

Shop now »
Seaview 180 V3 Full Face Snorkel Mask

Seaview 180 V3 Full Face Snorkel Mask

Shop now »

Most popular comments
for EGYPT DIARIES || Sharm El Sheikh | Safari | Boat Trip | Hotel Review | SARA KARAJ

Edla Eda
Edla Eda - 4 years ago
Omg jan kenaqur vtm duke ju par ❤️❤️❤️
Alda Dodo
Alda Dodo - 4 years ago
Sa bukur na kanqe . Je e vecant ❤️
Aleksandra Kozhuta
Aleksandra Kozhuta - 4 years ago
Nuk merzitem duke par videot e tua
Aleksandra Kozhuta
Aleksandra Kozhuta - 4 years ago
Me zi po pres videon e rradhes❤
Mara Boja
Mara Boja - 4 years ago
❤❤
erjon juma
erjon juma - 4 years ago
shume video e bukur :)
Jasmina Berisha
Jasmina Berisha - 4 years ago
Omg shume vend i bkr ..doja te pysja dicka kur i ke pre biletat ka qene dhe cmimi i ushqimit ..apo keni paguar atje ushqimin ?
Morena Dokolli
Morena Dokolli - 4 years ago
Sa vend i bukur ...
Arber The Albanian GAMER
Arber The Albanian GAMER - 4 years ago
Super pushime je super yutuber

10. comment for EGYPT DIARIES || Sharm El Sheikh | Safari | Boat Trip | Hotel Review | SARA KARAJ

Azra Jusufi
Azra Jusufi - 4 years ago
You are the best definitly✨
e em
e em - 4 years ago
sa super venddd me pelqen duket si ne maldivessss <3 ...
pashtrik Avdiu
pashtrik Avdiu - 4 years ago
Edhe fero me arbeniten kan qen ktu ❤❤❤
Selena Kasolli
Selena Kasolli - 4 years ago
Sara je me e miraaa plz mund t m pershendeteshhne nji vidio t duaa
sara Lezha
sara Lezha - 4 years ago
Je yll Zemer shum e thjesht dhe edukuar
Lorena Hasa
Lorena Hasa - 4 years ago
Bravo sara shum mir e ke ber qe ike jasht per pushime se ja vlen un qesh ne turqi te Granada Beach avsallar ne alanya dhe ishte super ❤
The Tea
The Tea - 4 years ago
My friend... 2 Beer here please haahahhahahahah I dieeeed!!! ❤️❤️
GIRLS girls
GIRLS girls - 4 years ago
Super video
Naresta Skenderi
Naresta Skenderi - 4 years ago
dhe je si lop tani qe je pa lind logarite me lind ti ske shanc me humb kile hahahahhH
Naresta Skenderi
Naresta Skenderi - 4 years ago
Anta Haxhiraj hahaah shum kam qeshur saqe jam ne turqi duke shiju pushimet e mia ti mendon se ta komentosh ne ket menyre do thot se e ke zili vetem sa i themi te verteten qe ti prsh nuk ia thua pastaj a ben vidio per te gjithe ka njrz qe e pelqenj dhe njrz qe nk e pelqenj un jam nje nga to dhe e shof vetem per ta pa sa rend esht me mend qe shet se kjo nk respekton ata qe e kan pare qe ne fillim ca pret me un kam qen nje nga ndjekset e saja dhe vetem pse i thash ne nje vidio ne insta qe ky look ka shum gabime ne make up dhe kishte realisht beri bllok ca pret me
kur spret kritkat nga dikush qe po te shohesh vidiot e para ka shum komplimeta tani shendet se me verte tani vitet e fundit si gru qe me 10 kalamanj esht bo
Anta Haxhiraj
Anta Haxhiraj - 4 years ago
Kush e di sa ke qeshur me veten tende pas ketij komenti qe bere nga divani i shtepise, duke pare videon e Sares me pushime! Cdo njeri mund te jete sa kile te doje, dhe te haje sa te doje, por te thuash si lope per dike...ndoshta keshtu do te kene thene edhe ty, dhe keshtu je mesuar! Nuk ke faj! Bulliste!
Naresta Skenderi
Naresta Skenderi - 4 years ago
do shofim kur te besh me femije bytha jote qe sduron zhurmat e femijeve ta shofim cdo thush kur te qaj femija te ngrej ne kemb njrz verdalll rob pa mend
esterina shima
esterina shima - 4 years ago
hahahaahah po pra tamam

20. comment for EGYPT DIARIES || Sharm El Sheikh | Safari | Boat Trip | Hotel Review | SARA KARAJ

Suela
Suela - 4 years ago
❤❤
jennis slay
jennis slay - 4 years ago
Egypti shum zgjedhje e mire !❤
Almedina Murati
Almedina Murati - 4 years ago
sa vjeqe je
Almedina Murati
Almedina Murati - 4 years ago
❤❤
Almedina Murati
Almedina Murati - 4 years ago
te lutem me be fellov ne murati_medina ne instagram
Diamond World
Diamond World - 4 years ago
Te pershendet dario ahahahah
Marinela Kurti
Marinela Kurti - 4 years ago
Its amazing ❤❤❤
Joana Marko
Joana Marko - 4 years ago
First ❤
Enia Lula
Enia Lula - 4 years ago
Hellooo

Similar videos
for EGYPT DIARIES || Sharm El Sheikh | Safari | Boat Trip | Hotel Review | SARA KARAJ

Shark videos

Giant PIRATE SHARK Egg in the Pool! We Review...

20,331 likes 19,886,238 views 7 years ago

Pirate Shark has surprise toys and the HobbyKids try to get the toys! ---SUBSCRIBE for NEW Shows---...

Raww fishing

Gordon Ramsay Forced to Wait Over an Hour for...

124,457 likes 12,696,806 views 6 years ago

He can’t even fit the sushi in his mouth! Gordon Ramsay Ultimate Fit Food: http://amzn.to/2FznHtk Subscribe for...

Reviews

ROBLOX Sinking Ship! Let's Play Family Game...

15,483 likes 12,666,521 views 7 years ago

ROBLOX Sinking Ship! Let's Play Family Game Night with Ryan's Family Review. Ryan and Daddy try to survive through...

Reviews

POLICE PATROL BOAT - LEGO City Set 60129...

31,905 likes 11,298,976 views 8 years ago

Click here to see more LEGO videos: https://www.youtube.com/playlist?list=PL7TV22RuQ4DasGid60aNBhpEtuqBSV6AL LEGO...

Shark videos

Shark attack caught on video | Shark kills...

1,353 likes 10,502,465 views 13 years ago

Follow on Twitter! http://twitter.com/PeteOnBlast Are you reading this? Awesome! Comment this down below: I ZEE YOU!

Reviews

Polly Pocket Tropical Party Yacht Boat Water...

21,991 likes 10,074,863 views 9 years ago

SUBSCRIBE: http://www.youtube.com/channel/UCelMeixAOTs2OQAAi9wU8-g?sub_confirmation=1 Here we go on the Polly Pocket...

Related videos
to EGYPT DIARIES || Sharm El Sheikh | Safari | Boat Trip | Hotel Review | SARA KARAJ

Reviews

ROBLOX Sinking Ship! Let's Play Family Game...

15,483 likes 12,666,521 views 7 years ago

ROBLOX Sinking Ship! Let's Play Family Game Night with Ryan's Family Review. Ryan and Daddy try to survive through...

Reviews

POLICE PATROL BOAT - LEGO City Set 60129...

31,905 likes 11,298,976 views 8 years ago

Click here to see more LEGO videos: https://www.youtube.com/playlist?list=PL7TV22RuQ4DasGid60aNBhpEtuqBSV6AL LEGO...

Reviews

Polly Pocket Tropical Party Yacht Boat Water...

21,991 likes 10,074,863 views 9 years ago

SUBSCRIBE: http://www.youtube.com/channel/UCelMeixAOTs2OQAAi9wU8-g?sub_confirmation=1 Here we go on the Polly Pocket...

Reviews

Let's Play Roblox with Ryan's Family Review!...

9,252 likes 5,481,934 views 6 years ago

Ryan and Daddy plays Build A Boat For Treasure on Roblox! We built a super cool pirate ship in the game! Check out...

Reviews

Lego City 60012 | 4x4 & Rescue Boat | Lego 3D...

482 likes 1,616,916 views 11 years ago

Save the day with the LEGO® City Coast Guard 4x4 and Diving Boat! Launch the boat, put on the diving gear and splash...

Reviews

Lego 7287 Police Boat Build Review

681 likes 1,414,203 views 11 years ago

Lego Police Boat (lego 7287) - Build Review 동영상을 재미있게 보았다면 동영상 구독버튼을 눌러 주세요. 매일 매일 1개씩.. 한달에 30개의 동영상은 올리도록...

About EGYPT DIARIES || Sharm El Sheikh | Safari | Boat Trip | Hotel Review | SARA KARAJ

The "EGYPT DIARIES || Sharm El Sheikh | Safari | Boat Trip | Hotel Review | SARA KARAJ" video is part of the category, which contains similar videos like this one.

Subscribe hot viral Aquatic videos!